Wystawa mobilna czasowa

(Na czas remontu budynku w Bohdanowie, dla przybliżenia sylwetki malarza, jego rodziny i twórczości do ekspozycji w Bohdanowie, Wołożynie, Mińsku).

Planowana wystawa mobilna zorganizowana zostanie na systemie ram ekspozycyjnych z dwustronnymi panelami graficznymi mocowanymi do ram za pomocą listew magnetycznych. Ramy będą modułami, które umożliwią różne ustawienie oraz komplikacje formalne w przestrzeni, tworząc prezentery ekspozycyjne. W części dolnej wewnętrznej znajdować się będą bloczki dociążające. Zaproponowane zostały 2 główne typy zestawienia ram ekspozycyjnych: w układzie X z przesuniętym środkiem przecięcia się oraz w układzie C – dzięki czemu uzyskana zostanie duża powierzchnia wystawiennicza. Zaplanowano 24 prezentery do ustawienia w przestrzeni wewnętrznej, w różnych konfiguracjach.

Wystawa czasowa mobilna na systemie ram mobilnych z wymiennymi panelami graficznymi (wewnętrzna lub zewnętrzna).
Rozmieszczenie prezenterów mobilnych - łącznie 24 sztuki wraz ze ścieżką zwiedzania wystawy.
Schemat i rozmieszczenie wymiennych paneli na prezenterze typu 1 składające się z 2 części prezentacyjnych. Opisy paneli w językach: polskim i białoruskim.
Schemat i rozmieszczenie wymiennych paneli na prezenterze typu 2 w wariantach z modułami zawierającymi 3 lub 4 części. Opisy paneli w językach: polskim i białoruskim.
Copyrights 2017 - 7muz.pl
MKIDN Fundacja Nec Mergitur 7muz.pl